شهید ابوالفضل باغ شیخی

بسم رب الشهدا

-وصیتم را ننوشتم که بعد از مرگ من تجلیل کنید و بگویید وصیتی هم نوشته اینرا می نویسم تا هدفم را که برای آن به جبهه آمده ام بیان کنم تا بعضی نگویند که به جبهه می روند بی جهت خود را به کشتن می دهند .

-ای جوانان نکند در رختخواب ذلت بمیرید که حضرت علی (ع) در محراب عبادت شهید شد ای جوانان در غفلت نمیرید که حسین در میدان نبرد شهید شد و شما ای مادران مبادا از رفتن فرزندانتان به جبهه جلوگیری کنید که در محضر خداوند نمی توانید جواب زینب رابدهید که او تحمل ۷۳ تن شهید را نمود و با سخن خود کاخ یزیدیان را به لرزه د رآورد .

پدرم و مادرم بدانید ما مثل مردم بی وفای کوفه نیستیم که در کوفه حضرت مسلم را تنها گذاشتند  و در کربلا امام حسین (ع) را. ما به پیام حسین زمان و دلسوز اسلام و قران خمینی کبیر لبیک گفته و به یاری دین خدا می رویم و حرکتم برای خدا و برای اسلام و بخاطر حفظ اسلام است .

خدایا اگر من لیاقت داشتم و به درجه شهادت رسیدم دوست دارم مانند امام  حسین (ع)سر در تن نداشته باشم وبدنم هم پاره پاره باشد مانند حضرت ابوالفضل  (ع) دستهایم ازبدن جدا و قطع شود و مانند امام حسین (ع) موقع شهادت تشنه باشم . خدایا خود می دانی اگر من دارای چنین خصایصی نباشم در روز محشر وقتی نگاهم به امام حسین (ع) بخورد  سر در بدن داشته باشم باز خجالت خواهم کشید وقتی نگاهم به حضرت ابوالفضل (ع) بخورد و دست در بدن داشته باشم باز هم خجالت خواهم کشید .

ای خوشا بافرق خونین در لقای یار رفتن                 سر جدا پیکر جدا در محفل دلدار رفتن

مادر عزیزم امیدوارم سلام گرم خالصانه فرزندت راه از کربلای جنوب یا غرب نثارت می کنم همواره بپذیری و همیشه  در پناه اسلام و خداوند در جهت رضای خدا و زینب گونه عمل کنی وپیام رسان خونم  باشی و صدام ریکان وبکین بدانند که اگر ما نتوانیم خون شما را بریزم این قدر خون خواهیم داد که در خون خود شما را غرق کنیم بدانید تا ما زنده هستیم آرام نخواهیم گرفت تا حق مردم محروم فلسطین اریتره و آفریقا را بگیریم چرا که صدای هر مظلومی در جهان بلند شود و ما را بطلبید ما هم به دیدارش می رویم همان طور که سر دارم می گوید:

این کربلا دیدن بس ماجرا دارد        دیدار جانانه رنج و بلا دارد

من راهی را انتخاب کرده ام که انشاء الله فی سبیل الله باشد و راهی است که تمام مستضعفین برای برچیده شدن ظلم  باید این راه را طی کنند و همان طور که سرور شهیدان عالم حسین ابن علی (ع) فرموده اند.

ان الحیاه عقیده و جهاد . در مرگم کسی گریه و شیون نکند و هر کس که به راه م ایمان دارد سلاح در دست گیرد و به میدان مبارزه علیه کفر اید و به همه همرزمان توصیه  می کنم همان گونه که تا کنون هر گاه کسی از ما شهید می شد دیگر برادران با روحیه بهتری بهراهشان ادامه میدادند ادامه دهید هر کربلا حسینی دارد و حسین امروز ما امام خمینی است همان طور که امام سازش ناپذیرمان  فرموده به جبهه بروید تا جوانان که در جبهه هستند خسته نشوند .

من سنگینی این مطلب را بر دوش خود احساس کردم و برای اجرای عدالت و قانون الهی به نبرد علیه باطل رفتم و بسیار خوشحال هستم  که در این راه رفته ام چون راه سرورم حسین ابن علی (ع) است.

اگر من دراین راه حق کشته شدم از دوستان واقعی و دلسوزان به اسلام و همگی عزیزان تقاضا دارم در حق من دعا کنند به فرمان امام امت   خمینی بت شکن  اسلحه بدوش می گیرم و برای مبارزه با جور ظلمو تجاوز راهی شهر شهادت می شوم همان طور که رسول خدا فرمودند :

اشرف الموت قتل الشهاده : شرافت مند ترین مرگها شهادت است.

بخشی از وصیت نامه شهید ابوالضل باغ شیخی

مطلب پیشنهادی

شهید حسن انواری

بسم رب الشهدا -سلام به پدر گرامى و برادران عزيز و خواهرانم: مادر اگر شهيد ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code